06 Июн 2008, 13:03

УАВПП організовує майстер-клас Вернера Д’Інки

УАВПП презентує ексклюзивний майстер-клас Вернера Д'Інки – одного з видавців щоденної німецької газети - Frankfurter Allgemeine Zeitung

УАВПП організовує майстер-клас Вернера Д’Інки

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) презентує ексклюзивний майстер-клас: "Сучасні виклики та нові можливості для розвитку газетного бізнесу. На що мають робити ставку видавці газет в умовах швидко зростаючого бізнесу безкоштовних газет та Інтернет-видань".

 

Дата проведення майстер-класу: 20 червня 2008. Час проведення: 15:30 — 18:30

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Організатор:

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) при підтримці представництва в Україні Фонда Конрада Аденауера та Академія Української Преси.

 

 

Вернер Д'Інка –  один з видавців щоденної німецької газети — Frankfurter Allgemeine Zeitung («Франкфуртер альгемайне цайтунг»). Виріс в Маркгрефлерланді, вивчав публіцистику, політику та історію в м. Майнці та м. Берліні. У 1980 році почав працювати в Frankfurter Allgemeine Zeitung у відділі Tele-F.A.Z. У 1991 році став головою цієї служби.

 

В березні 2005 року Д’Інка став послідовником Дітера Екерта як співвидавця разом із Нонненмахером, Ширмахером, Колером і Штельцнером та відповідав за газету «Rhein-Main-Zeitung». Наряду з його діяльністю при FAZ він займає посаду Президента Франкфуртського прес-клубу, є директором Вільного російсько-німецького інституту публіцистики в південно-російському місті Ростов-на-Дону і членом комісії Osteuropa-Berichterstattung. Д’Інка є професором кафедри редакторського менеджменту в Інституті мистецтв м. Берліна. Окрім цього, він викладає культурну журналістику в рамках програми підвищення кваліфікації. Пан Д’Інка регулярно викладає в університетах міст Гісена та Зігена.

 

Frankfurter Allgemeine Zeitung («Франкфуртер альгемайне цайтунг») — видання для думаючих людей. Газета є найпопулярнішим виданням в середовищі лідерів громадської думки. "Франкфуртер альгемайне" віддають перевагу люди, які ухвалюють рішення в економіці та управлінні. Основну увагу газета приділяє зовнішній політиці, висвітленню та аналізу подій у світі. Україна, в середньому згадується  в 300 матеріалах впродовж року — як в безпосередньо присвячених стану української політики, економіки, культури, так і в тих, де про нашу державу йшлося в контексті  ширшої теми.

 

Вартість участі:

Стандартна ціна: 1500 грн.
Ціна для членів УАВПП: 1250 грн.

 

Контактна особа з питань участі:

Дарія Віннікова, PR-спеціаліст УАВПП

8 (044) 425-57-87

8 (067) 483-79-57


Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео