Півтора мільйона людей, які щодня користуються київським метрополітеном, зможуть дізнатися більше про науку: онлайн-журнал «Куншт» спільно з Way TV запустили проект «Наука в метро». Протягом липня і серпня у вагонах повідомлятимуть про наукові явища і процеси, які нас оточують. Показати, що наука насправді ближча, ніж здається – головна мета проекту.
Як тренувати пам’ять, щоб тримати в голові більше інформації? Чи правда, що чорна діра може поміститися у чайну ложку? Чому сильні емоції викликають мурахи по шкірі та чим пахнуть гроші? А чи дійсно ми усі складаємося із зоряного пилу? «Куншт» підготував для пасажирів 36 відео на теми хімії, фізики, біології і космосу.
Факти перевірені. Організаторів консультували провідні українські науковці: біологиня Оксана Півень, астрофізик Дмитро Якубовський, хімік і засновник освітніх проектів Віктор Задоянний і фізик й популяризатор науки Антон Сененко. Проект проілюструвала українська художниця Русалія Або. «Наука в метро» популяризує науку і показує, наскільки вона близька кожному з нас. Він допоможе розвиватися дорослим, а дітям – ставити їм правильні запитання. Усі відео також можна переглянути на сайті «Куншт» .