27 Мар 2008, 14:08

У мережі з’явився «Редакторський портал. Зона журналістських розслідувань»

У мережі з’явився «Редакторський портал. Зона журналістських розслідувань»

27 березня Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Академія Української Преси (АУП) при підтримці MSI (Менеджмент Сістемс Інтернешнл) запустили «Редакторський портал. Зона журналістських розслідувань» — http://redactor.uapp.org

 

Аудиторія порталу — власники друкованих ЗМІ, редактори, телепродюсери, журналісти, які спеціалізуються на розслідувальній тематиці.

 

Портал створено в рамках проекту «Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ» для популяризації журналістських розслідувань як жанру, підвищення рівня юридичної грамотності видавців з регіонів та створення онлайн-площадки для обміну думками та досвідом з тематики журналістських розслідувань.

 

Крім того, кожний користувач порталу має змогу отримати доступ до бібліотеки матеріалів: корисна література по темі, кейси та статті з теорії та практики журналістських розслідувань, новини, законодавча база.

 

Пройшовши нескладну процедуру реєєстрації, користувач матиме доступ до закритих розділів порталу — Кейси та статті та Журналістські розслідування та можливість отримати електронною поштою розсилки новин порталу.

 

На порталі буде регулярно оновлюватися інформація про анонси тренінгів, які протягом квітня 2008 — травня 2008 року відбудуться у Полтаві та Одесі.

 

З інформацією про вже проведені тренінги протягом січня 2008 — березня 2008 року в рамках проекту ви можете ознайомитися в розділах «Новини» та «Аноси тренінгів» «Редакторського порталу…».

 

На даний момент ресурс перебуває на стадії наповнення матеріалами, тому, якщо Ви маєте власний доступ проведення журналістських розслідувань та можете порекомендувати цінну літературу за темою, можете надсилати листи на із позначкою «Журналістські розслідування».

 

Олексій Погорелов, генеральний директор УАВПП: «Цей веб-ресурс слугуватиме потребам редакторів і, сподіваюсь, буде ними ж інформаційно наповнюватися. Адже саме обмін досвідом, думками та швидка підтримка колег — головні цінності, які зроблять цей ресурс по-справжньому корисним».

 

Проведення проекту «Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ» стало можливим завдяки підтримці програми «Сприяння активній участі громадян в протидії корупції «Гідна Україна» компанія за підтримки  Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорації «Виклики тисячоліття (МСС).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео