22 Июн 2020, 16:04

У Києві запускається безкоштовний курс із грантами для підприємців-початківців

Відкритий прийом заявок на бізнес-курс «Капуста». До нього запрошуються підприємці-початківці, які хочуть покращити своє вміння займатися бізнесом, перевірити свої гіпотези й отримати унікальні знання. Участь у курсі безкоштовна, а за результатами навчання найкращі проєкти зможуть отримати грантову підтримку.

Прийом анкет розпочався 19 червня та триватиме до 30 червня. У ній потрібно описати свою бізнес-ідею та написати мотиваційний лист, у якому підприємець зможе «продати» свою ідею. Таким чином експерти курсу відберуть учасників, які зможуть продовжити навчання.

По ходу бізнес-курсу учасники зможуть заробляти «капусту» — внутрішню валюту, яку можна буде обміняти на бажані призи. Навчання проводитиметься за допомогою Zoom-сесій 2–4 години на день три рази на тиждень.

Серед тем, які планується охопити під час занять: робота з ідеєю, створення ефективної бізнес-моделі, правильна робота з податками, вибудовування стосунків із клієнтами, застосування CRM-систем, маркетинг свого бізнесу, робота з негативом та залучення інвестицій. Навчання проводитимуть як профільні експерти, так і топ-менеджери великих компаній.

«Наша мета — мотивувати та дати знання українським малим підприємцям, що допоможе створити або розвивати власну справу. Ми хочемо знайти найперспективніші проєкти, які зможемо підтримати грантом для бізнесу, який підсилить мале підприємництво та українську економіку в цілому», — кажуть організатори «Капусти».

Найкращі бізнесмени, які наберуться досвіду під час курсу, зможуть презентувати та захистити найперспективніший бізнес-план, отримають грантову підтримку для свого бізнесу до 100 000 грн.

Активна фаза курсу відбудеться у серпні цього року. Групи міститимуть не більше 20 людей. Навчання абсолютно безкоштовне. Детальніше дізнатися про курс можна на сайті проєкту. Також можна надіслати свої запитання спеціальному Telegram-боту, який супроводжуватиме підприємців. Заповнити анкету на участь у курсі можна за посиланням.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео