25 Ноя 2020, 12:05

У Франції «чорну п’ятницю» відклали на тиждень

Великі французькі рітейлери і магазини онлайн-комерції домовилися відкласти акції розпродажу в «чорну п’ятницю», заплановані на 27 листопада, на один тиждень. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Le Parisien.

«Ця одностайна угода про перенесення терміну до 4 грудня була укладена, щоб дозволити швидке повторне відкриття магазинів в умовах максимальної безпеки для здоров’я», — йдеться в спільній заяві компаній і Міністерства економіки Франції.

Однак, відстрочка діятиме тільки «за умови відновлення роботи магазинів на той час», тобто, з 4 грудня.
«Ми на правильному шляху, щоб розглянути можливість повторного відкриття приблизно 1 грудня», — заявив прем’єр-міністр Жан Кастекс в п’ятницю вдень.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Уряд розробляє новий протокол, який може дозволити відкрити магазини. Зокрема, пропонується збільшити площу на одну людину до 8 квадратних метрів, проте, наприклад мати з дитиною може вважатися одним відвідувачем.

Підрахунок клієнтів також стане обов’язковим для площ понад 400 квадратних метрів. Натомість магазини отримають право працювати у неділю і в продовжений час, можливо, до кінця січня.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео