29 Ноя 2021, 17:23

Twitter тестує нові функції зі святковими іконками

Користувачі Twitter Blue незабаром зможуть спробувати нові святкові фішки додатку з новим набором іконок,  що відповідають сезонним тенденціям.

Twitter app icons

Як ви можете бачити на цих зображеннях, якими поділився розробник програми Алессандро Палуцці, нові значки стосуються сезонів (верхній ряд) і свят. Також створені іконки на тему фестивалю Кванза.

Значки програм Twitter

Змінні піктограми додатків є однією з менших функцій Twitter Blue, програми з підпискою за 2,99 доларів США на місяць, яка дає змогу найбільш відданим користувачам Twitter отримати доступ до ряду додаткових функцій твітів.

Початкова пропозиція Twitter Blue, яка стала доступною для канадських та австралійських користувачів ще в червні, була зосереджена на «скасуванні твіту» як ключовому елементі, який дозволяє відкликати твіт протягом 30 секунд після надсилання, допомагаючи вловити будь-які помилки.

Крім того, багато інших опцій Twitter Blue (режим читання, папки закладок) здавалися досить низькорівневими та не надто привабливими, але потім, з розширеним запуском програми для користувачів у США на початку цього місяця, Twitter також додав рекламу, наприклад, безкоштовні статті, найпопулярніші статті та додаткові елементи, які зробили його більш цінним.

Найпопулярніші статті Twitter Blue

Змінні іконки додатку, як зазначалося, є меншою частиною загальної пропозиції Twitter Blue, але все ж деяким людям сподобається можливість надати своїм значкам новий вигляд, а також, можливо, також надати йому свіже відчуття в списках програм.

Ці нові барвисті іконки скоро будуть, а за 2,99 доларів США можна вибрати ту, яка найбільше сподобається.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео