02 Сен 2009, 09:15

ТРК «Україна» проведе ревізію умов розміщення реклами

За словами керівника департаменту В'ячеслава Булавіна, найближчим часом буде проведено консультації з усіма агенціями-партнерами

ТРК «Україна» проведе ревізію умов розміщення реклами

Департамент продажів телеканалу «Україна» частково перегляне умови розміщення реклами у своєму ефірі, повідомляє "Телекритика".

За словами керівника департаменту В'ячеслава Булавіна, найближчим часом буде проведено консультації з усіма агенціями-партнерами. За результатами цих консультація можлива ревізія умов, виданих попереднім продавцем каналу (компанією «Сфера-ТВ») на осінь 2009 року.

На питання про те, до яких рекламодавців підхід зміниться, пан Булавін відповів так: «Зависит от того, здравый ли это подход. Нездравыми я считаю такие условия, при которых восстановление рынка будет длиться еще 10 лет. Вопрос также в том, что мы не знаем, какими на самом деле были условия. Возникли "черные дыры", у некоторых агентств появилось желание оптимизировать цены. Если мы пойдем у них на поводу, то все желающие просто не станут в эфир. Потому и возникла потребность восстановить, а в некоторых случаях провести ревизию историй. В целом новые условия будут соответствовать рыночной ситуации, которая характеризуется достаточно высоким спросом и наличием политрекламы, съедающей большое количество инвентаря».

За словами директора Mindshare Валерія Варениці, клієнтам його агенції просто продовжили попередні умови розміщення до кінця року. Проте, зауважує він, ці клієнти не є ключовими для каналу.

Директор Mediavest Вікторія Чернєгова повідомила, що телеканал погодився пролонгувати старі умови лише на перший тиждень. А щодо подальшого періоду потрібно буде вести переговори. «Така ситуація нас, звісно, не зовсім влаштовує, оскільки ми вже обговорювали умови зі "Сферою-ТВ". Мені складно сказати, що їх не влаштувало у тих домовленостях», — додала вона.

Нагадаємо, з 1 вересня рекламний час «України» продає її власний сейлз-хаус «Медіапартнерство» та департамент продажів. До цього ексклюзивним селером каналу була компанія «Сфера-ТВ».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео