31 Янв 2008, 08:14

ТРК «Україна» переїде до Києва

ТРК «Україна» переїде до Києва

На засіданні Національної ради з питань телебачення та радіомовлення 30 січня було прийнято за основу рішення щодо видачі ліцензії на супутникове мовлення для телеканалу «Новини» ТРК «Україна».
 
За словами віце-президента ТРК "Україна" Володимира Манжосова, на посаду керівника каналу планується призначити Юрія Сугака, який зараз обіймає посаду директора інформаційної служби ТРК "Україна".
 
«Ми вважаємо, що зможемо створити професійний канал, тому що маємо досвід і традиції інформаційного мовлення, яке завжди одним з основних напрямків ТРК «Україна». Наші акціонери готові інвестувати великі гроші у розбудову каналу», – наголосив на засіданні Нацради Володимир Манжосов.
 
За словами головного редактора ТРК «Україна» Марини Миргородської, штат каналу становитиме 277 чоловік. За трирічним планом на розбудову каналу плануються такі витрати: на 1 рік – близько 22 мільйонів гривень, на другий – 26 мільйонів, на третій близько 30 мільйонів. Відповідно до цього плану за три роки планується отримати доход – 30 мільйонів гривень.
 
Марина Миргородська також розповіла, що вони намагаються зробити це за рахунок якісного контенту. Сітка мовлення каналу будуватиметься з трьох частин: ранкове, денне та вечірнє мовлення. Кожну годину в ефір будуть виходити новини. Крім цього, на каналі можна буде побачити ранкове шоу, аналітичні інтерв’ю та коментарі.
 
«Відмінність нашого каналу в тому, що ми хотіли б побудувати свої новини на соціальній тематиці про регіони, що живуть своїм життям. Єдина проблема, яка на сьогодні стоїть перед нами – мовна», – вважає Марина Миргородська.
 
«ТРК "Україна" переїжджає до Києва і наші нові канали "Новини" та "Футбол" почнуть діяти тут. Відповідно для роботи на них ми набираємо україномовних журналістів», – розповів Володимир Манжосов.
 
У коментарях «Телекритиці» він розповів, що скоріш за все канал розпочне мовлення на початку осені. Також пан Манжосов повідомив, що їх наступний проектом стане молодіжний інтерактивний канал, який на сьогодні планується до запуску.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео