24 Апр 2007, 09:44

ТРК «Київ»: боротьба триває

ТРК «Київ»: боротьба триває

23 квітня у Київі пройшов захід, організатором якого виступив Інститут Медіа Права, — круглий стіл: «Телеканал «Київ». Для киян чи для мера?».

Захід було організовано з метою експертного обговорення проблеми реформування комунальних ЗМІ, зокрема, ТРК «Київ», ситуація навколо якого стає все напруженішою.

Обговорити тему круглого столу прийшли, як представники Національної спілки журналістів та ЗМІ: 5 канал, газети «Власть денег», « Киевское слово», «Хрещатик», «По-украински», журнал «Телемир» , Інтернет-видання «Телекритика», «Картина дня», так і представники влади, зокрема, секретар комісії з питань культури та інформаційної політики Київської міської ради, також були присутніми представники адвокатських об`єднань та інші експерти.

На заході виступили Вікторія Сюмар, директор Інституту масової інформації, Юрій Шкарлат, програма сприяння парламенту України, Олександр Бригинець, секретар комісії з питань культури та інформаційної політики Київської міської ради, також Валерій Ткачук, колишній директор ТРК «Київ».

Цікаво було дізнатися, що на ТРК «Київ» досі діє статут 1998 року, відповідно до якого засновником каналу виступає Київська міська державна адміністрація.

В результаті обговорення було ухвалено рекомендації учасників круглого столу Київській міській раді та Київському міському голові.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео