05 Май 2008, 13:02

ТРК «Футбол» і «Новини» ретранслюватиме «Укртелемережа»

ТРК «Україна» уклала угоду з «Укртелемережею» щодо розповсюдження супутникових каналів ТРК «Футбол» і ТРК «Новини»

ТРК «Футбол» і «Новини» ретранслюватиме «Укртелемережа»

ТРК «Україна» уклала угоду з об’єднанням операторів телемереж, асоціацією «Укртелемережа» щодо розповсюдження супутникових каналів ТРК «Футбол» і ТРК «Новини».
 
Тепер, відповідно до умов угоди, асоціація пропонуватиме права на ретрансляцію цих каналів операторам-членам. Про це «ТК» повідомила генеральний директор «Укртелемережі» Наталія Клітна.
 
«У нас із усіма операторами – членами асоціації є договори-доручення, і є доручення від кожного підприємства вести від їх імені переговори із правовласниками-телеканалами. Ми дивимося, щоб у договорах були враховані всі інтереси кабельних операторів, щоб вони були бездоганні з юридичної точки зору. І після підписання цієї угоди ми маємо право пропонувати ці канали операторами», – наголосила пані Клітна.
 
Також вона зауважила, що останнім часом до асоціації зверталося дуже багато провайдерів програмної послуги із проханням укласти угоди на ретрансляцію саме спортивних телеканалів.
 
Канали телерадіокомпанії «Україна» почнуть укладати угоди з операторами після презентації 14 травня в парку-отелі «Марат» (Гаспра, АР Крим) у рамках Днів кабельного телебачення України, організаторами яких виступили асоціація «Укртелемережа» і Спілка кабельного телебачення України за підтримки провідних українських телеканалів та дистрибуторів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео