20 Фев 2008, 08:09

ТРК «Ера» лишає гендиректор

ТРК «Ера» лишає гендиректор

Генеральний директор ТРК «Ера» Сергій Білоус та його заступник Андрій Омельченко йдуть з телеканалу. Виконувачем обов’язків генерального директора призначений Ігор Герасько, який раніше обіймав посаду першого заступника гендиректора «Ери». Про це повідомив Андрій Омельченко.
 
«Я б волів це не коментувати, адже в цьому немає нічого скандального. Напевно, час прийшов. Я керував цією компанією 4 роки і 8 місяців, це забагато», — сказав Сергій Білоус. Він поки що не знає, чим займатиметься далі.
 
За словами Андрія Омельченка, рішення покинути «Еру» він прийняв ще у січні, але чекав офіційного призначення нового керівництва. «За цей час «Ера» дуже сильно змінилась і зміцніла, — каже пан Омельченко. – Ми залишаємо її в нормальному технологічному стані. У колективі гарна психологічна атмосфера, він стабільний і якісний. Я бажаю новому керівництву продуктивної роботи». За словами Андрія Омельченка, інших кадрових змін на «Ері» поки що не передбачається. Планів щодо подальшої роботи він воліє не розкривати, хоча вже отримав декілька пропозицій.
 
Засновниками ТОВ «Телерадіокомпанія «Ера» є ТОВ «Українська незалежна інформаційна агенція «Республіка» (місто Київ), ПП «Терок» (місто Київ) та фізичні особи Приходько Тетяна та Мельник Володимир. Неофіційно телекомпанію пов’язують із колишнім керівником НАЕК «Енергоатом», народним депутатом від Партії регіонів Андрієм Деркачем. ТРК «Ера» виходить в ефір на Першому національному телеканалі (мережа УТ-1) і має 5,3 години ефіру на добу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео