12 Июл 2007, 07:17

Трансляція матчу «Динамо»-«Шахтар» була першою в своєму роді на пострадянському просторі

Трансляція матчу «Динамо»-«Шахтар» за участю Савіка Шустера на «Інтері» стала топ-темою для обговорення в середовищі шанувальників як спорту, так і телебачення. 

«
Это был мой дебют на канале «Интер», но ранее я уже комментировал футбол на НТВ, — каже Савік Шустер в коментарях «ТК». — Мне неудобно оценивать самого себя, но можете посмотреть на рейтинги вчерашнего матча. Они наивысшие в сравнении с другими матчами Суперкубка»

На його думку, недоліків у вчорашньої трансляції було чимало, проте їх можна вибачити з огляду на те, що це була перша спроба такого роду на пострадянському просторі: «
Знаете, когда такие нововведения воплощаются впервые, — а это было впервые на постсоветском пространстве, — естественно, могут быть ошибки. Их не допускают только те, кто не работает. По моему мнению, все же лучше что-то делать, чем вообще ничего не делать».

Частка футбольного матчу, показаного «Інтером» 10 липня, за аудиторією 18+ становила 33,21%, рейтинг 11, 55%. За аудиторією 14-49  частка становила 27,46%, рейтинг – 7,37%. Дані надані компанією
GFK Ukraine.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Расскажите друзьям про новость

Новое видео