28 Янв 2019, 15:09

TransferGo: Українці перерахували понад 70 млн євро в Україну в 2018 р.

Глобальний онлайн сервіс TransferGo оголосив, що в 2018 році українськими громадянами в країнах Європи було перераховано в Україну понад 70 мільйонів євро, що в 8 разів більше, ніж в 2017 році.

Нагадаємо, що сервіс TransferGo забезпечує дешеві, швидкі та безпечні грошові перекази онлайн в 47 країнах світу. У липні минулого року компанія запровадила безкоштовні перекази в Україну, що дало можливість українським громадянам переводити гроші додому без додаткових витрат. Дана ініціатива компанії сприяла значному збільшенню кількості українських користувачів сервісу, і, як результат, стрімкому розширенню обсягів транзакцій в Україну.

На сьогодні понад 110 тисяч українських громадян, більша частина яких — це трудові мігранти в країнах Європи, є клієнтами TransferGo. При цьому загальна кількість користувачів сервісу в світі складає 900 тисяч. За шість років діяльності компанії клієнти TransferGo здійснили переказів на суму понад 1,3 мільярда євро.

Нагадаємо, що в грудні 2018 року TransferGo залучив фінансування на суму понад 17 мільйонів євро в рамках раунду серії B. Залучені кошти компанія планує витратити на посилення своїх позицій у світі, особливо на українському ринку.

Варто зазначити, що протягом 2018 року кількість переказів в Україну через TransferGo склала 350 тисяч транзакцій. Нещодавно компанія запустила версію мобільного додатку українською мовою, яка на сьогодні користується великою популярністю серед користувачів сервісу, і їх кількість збільшується щомісяця на 200%.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео