17 Ноя 2020, 15:45

ТМ Щедрий Дар запустив мобільну гру, що розширює знання про вітаміни

Розробка цієї гри — частина digital-стратегії компанії KERNEL. Реалізація креативного задуму стала можливою завдяки роботі спеціалістів компанії спільно з агенціями TABASCO й Argentics.

«У попередніх рекламних кампаніях ми „оживили“ вітаміни A, D і E, якими збагачена олія Щедрий Дар. Наступним кроком стала розробка мобільного додатку, куди ми інтегрували цих супер-корисних героїв», — розповідає Інна Тохтарова, Head of Marketing компанії KERNEL.

«У грі все відбувається майже як у житті: вітамін А допомагає долати віруси, D дає швидку реакцію, а E — заряджає на мозковий штурм. Ми старалися наповнити додаток витонченими креативними „фішками“, щоб одночасно і підняти настрій користувачам, і дати їм нові знання», — продовжує Олександр Ходоровський , CEO агенції з ігрової розробки Argentics.

За словами розробників, гра буде цікавою не тільки для дітей, але й для дорослих.

«І це не дивно, адже Щедрий Дар теж однаково корисний і для дітей, і для дорослих», — підкреслює Євген Сажнєв, арт-директор компанії креативу TABASCO.

Для активації гри достатньо навести камеру на спеціальний ігровий QR-код, що розміщений на деяких етикетках олії «Щедрий Дар», безкоштовно завантажити додаток і отримати цілу купу вітамінів — і онлайн, і офлайн.

Нагадаємо, в Україні також запустили мобільний додаток про виробництво молочних продуктів із доповненою реальністю.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео