19 Авг 2008, 11:53

TET розпочне новий телесезон

25 серпня в ефірі телеканалу ТЕТ стартує новий телевізійний сезон

TET розпочне новий телесезон

25 серпня в ефірі телеканалу ТЕТ стартує новий телевізійний сезон.
 
У новому сезоні канал демонструватиме низку покупних російських проектів. Зокрема, з'явиться відразу кілька програм містичної спрямованості — «Таємні знаки», «Містика зірок», «Міські легенди», дубльованих каналом українською мовою, а також розважальні шоу «Танці без правил», «Наші рекорди», «Продавці страху», реаліті-шоу «Поверніть мені маму», анімаційними серіалами для дорослих «Король гори», «Манускрипт ніндзя», «Шкільні війни», «Ельфійський спів», «Берсерк».
 
У будні о 17.00 канал демонструватиме музично-танцювальну мелодраму «Тримай мене міцніше» виробництва «Стар Медіа». Також в ефірі з'явиться детективний серіал «Приватний детектив Магнум» та серіал за мотивами оповідань з колекції Альфреда Хічкока «Альфред Хічкок презентує».
 
Серед програм для дітей канал обіцяє прем’єру пізнавальних мультиплікаційних серіалів «Мандрівник Віпо» та «Марві Хаммер».
 
Продовжиться показ проектів «ДОМ-2», «Звана вечеря», «Окна», «Сміх без правил», «Убійна ліга», «Фактор страху», «Ключі від форту Буайар» (сезони 2007 і 2008), «Заборонена зона», «Дивись!», «Дивись, хто прийшов!». Останні залишаються єдиними проектами власного виробництва на каналі ТЕТ. У новому сезоні канал також проведе серію прямих трансляцій футбольних матчів за участю команд «Динамо», «Дніпро» та інших.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео