12 Авг 2008, 13:16

«Телетріумф» можуть перенести до Києва

Церемонія нагородження галузевою національною премією «Телетріумф», яка мала відбутись 30 серпня у Кам’янці-Подільському, може бути перенесена на 29 серпня до київського оперного театру

«Телетріумф» можуть перенести до Києва

Церемонія нагородження галузевою національною премією «Телетріумф», яка мала відбутись 30 серпня у Кам’янці-Подільському, може бути перенесена на 29 серпня до київського оперного театру.

 

Про це стало відомо із  джерел у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, яка є засновником і організатором премії, та Національній телекомпанії України, яка транслюватиме церемонію у прямому ефірі.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 
12 серпня прес-служба Національної телекомпанії України поширила офіційне повідомлення про ймовірне перенесення церемонії нагородження Національною премією «Телетріумф» до Києва.
 
«Зі старовинної фортеці, яка є пам’яткою фортифікаційного мистецтва XII-XVIII століть, Перший канал готувався  здійснити потужну та видовищну трансляцію. Проте стихійні лиха, що спіткали цей регіон, змінили увесь розпорядок життя. Люди тут опинилися майже на межі гуманітарної катастрофи. Тому ми звернулися з офіційним листом до голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Віталія Шевченка із пропозицією перенести церемонію нагородження лауреатів «Телетріумфу-2008» до Києва», – цитує прес-служба першого віце-президента НТКУ Романа Недзельського.  
 
За інформацією джерел, іншими ймовірними причинами перенесення церемонії є брак коштів на організацію та незадоволення учасників церемонії необхідністю покидати столицю.
 
Тим часом голова Національної Ради Віталій Шевченко на запитання  відповів: «Ми попередньо обговорювали це, але листа я не ще не бачив, адже перебуваю поза Києвом. Ми будемо радитись, у якому режимі обговорити це питання, аби якомога скоріше прийняти рішення». Члени Національної ради зараз перебувають у відпустці.  
 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео