07 Июл 2008, 13:07

Телеканал «Київ» запустив програму про дитячі книжки

Телеканал «Київ» запустив програму про дитячі книжки під назвою «Мульти-буки», перший показ якої відбувся минулої суботи, 5 липня

Телеканал «Київ» запустив програму про дитячі книжки

Телеканал «Київ» запустив програму про дитячі книжки під назвою «Мульти-буки», перший показ якої відбувся минулої суботи, 5 липня. ЇЇ метою є популяризація серед дітей молодшого та середнього шкільного віку, а також їхніх батьків нової української дитячої літератури.

Як розповів головний режисер телеканалу «Київ» Олександр Афанасьєв, зазвичай у подібних програмах комерційні телеканали незацікавлені, оскільки їхні витрати при створенні подібних програм не окуповуються. У даному випадку, за словами Олександра Афанасьєва, телеканал «Київ» робить по суті благодійну популяризацію української дитячої книжки. «Наша перша програма вийшла непоганою, але звичайно наступні випуски «Мульти-буки» ми будемо покращувати», – зазначив Олександр Афанасьєв.
Ведучим нової програми став Анатолій Васянович, відомий як ведучий ще однієї програми муніципального телеканалу «Говоримо правильно». Гостем його першої програми, яка вийшла в ефірі телеканалу «Київ» минулої суботи, була Діана Клочко, директор видавництва «Грані-Т», яке за 2 роки свого існування випустило понад 150 дитячих книжок.
У програмі планується 10-15-хвилинне спілкування із сучасними українськими авторами та видавцями, після якого транслюватимуться мультиплікаційні фільми.
Програма «Мульти-буки» створюється виключно силами муніципального телеканалу. Поки що вона виходитиме як міжпрограмний продукт, проте включення програми в постійну сітку планується вже восени цього року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео