28 Сен 2020, 12:59

Телеканал «Дом» запустив промокампанію «Україна — наш дім»

Телеканал «Дом», що був створений для мешканців тимчасово окупованих територій, запустив промокампанію у містах-хабах Луганської, Донецької та Херсонської областей.

Мета кампанії вкрай проста і водночас надскладна — донести до жителів тимчасово непідконтрольних Україною територій про те, що Україна — наш спільний дім.

«Наше завдання — повернути до порядку денного нашої країни людей, які сьогодні опинилися в пастці — на окупованих територіях. Ми говоримо їм правду про те, що відбувається в Україні та світі. Кожен день показуємо та інформуємо про те, які кроки зараз для «зшивання» суспільства та реінтеграції робить Україна», — зазначає керівник телеканалу Юлія Островська.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

В серії промороликів телеканалу головними героями стали самі українці. Вони розповіли про місце, в якому живуть наші спогади, яке ми любимо і яке дороге нашому серцю з дитинства — про дім. Для кожного він різний. Для одних він асоціюється з найсмачнішим запахом маминих млинців, для інших — із припалими пилом ковзанами з татової молодості, які він береже про всяк випадок для онуків. А ще для когось — із місцем, в якому зародилася мрія та зміцніли крила. Дім — це затишок і єднання довкола святкового столу, якою б різною на характери не була родина. Дім — це завжди про любов.

В рамках промокампанії була створена та запущена серія віжуалів та відеороликів. Постери із зображеннями різних міст України та слоганом телеканалу нагадують, що «Україна — наш дім»‎. Серед українських міст — Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Луганськ та Севастополь.

Оскільки телеканал поки мовить лише на тимчасово окуповані території України, то для глядачів додатково створено ролик-експлейнер, що допомагає розібратися, як підключити телеканал на своєму телевізорі, як в аналоговому, так і в цифровому форматі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео