02 Апр 2008, 14:21

«Світу кіно з Ольгою Сумською» — прем’єра на ТРК «Київ»

«Світу кіно з Ольгою Сумською» — прем’єра на ТРК «Київ»

У суботу, 5-го квітня, о 20:20 на телеканалі «Київ» відбудеться прем’єра програми «Світ Кіно з Ольгою Сумською».  

 

Ця передача викличе зацікавлення одночасно як у домогосподарок, які обожнюють мелодрами, так і у естетів-кінокритиків. Глядачі зможуть не лише переглядати фільми відомих світових кінорежисерів, але й побачити все, що відбувається на знімальному майданчику та познайомитися з усіма етапами кінопроцеса від написання сценарію до виходу картини у прокат. Завдяки передачі, глядачі познайомляться з найбільш яскравими персонажами та явищами українського та світового кінематографу.

 

За словами самої Ольги, десять років життя програми «Імперія Кіно» – це не мало. Та зараз її цікавить ширший формат. У концепції її нової передачі, вже ТРК «Київ», передбачені і новинні випуски, і дайджести, і репортажі зі знімальних майданчиків, і розмови з експертами, і, навіть, розіграші призів серед телеглядачів. Фішка програми – актуальна інформація про сучасний кінопроцес та розгорнута аналітика.

 

«Світ Кіно з Ольгою Сумською» буде виходитиме 3 рази на тиждень з денними повторами й буде позбавлена демонстрації у рекламних цілях одягу або прикрас, що безумовно має порадувати глядачів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео