19 Авг 2008, 10:46

Світлану Леонтьєву запросили вести «Новини»

Світлана Леонтьєва – ведуча програми «Ера жінки» на «Радіо Ера» - розглядає пропозицію виконувача обов’язків президента Національної телекомпанії України, який запросив її вести головний (о 21.00) випуск інформаційної програми «Новини»

Світлану Леонтьєву запросили вести «Новини»

Світлана Леонтьєва – ведуча програми «Ера жінки» на «Радіо Ера» — розглядає пропозицію виконувача обов’язків президента Національної телекомпанії України, який запросив її вести головний (о 21.00) випуск інформаційної програми «Новини».
 
За словами Світлани, Василь Ілащук пропонував їй місце ведучої підсумкової аналітичної програми, проте вона відмовилась, оскільки вважає це «не своїм форматом». Проте вона схильна прийняти пропозицію вести праймовий випуск новин із вересня поточного року.
 
Ведучі праймових новин на Першому національному Іванна Найда та Юлія Бориско можуть перейти на канал «1+1». Зараз обидві ведучі перебувають у відпустці. Іванна Найда повідомила, що не мала розмов щодо подальшого працевлаштування з керівництвом будь-яких інших каналів і нічого не знає про своє можливе звільнення з НТКУ.
 
«Зараз у новинах працювати дуже непросто», — зазначила Світлана Леонтьєва, пояснивши, що в умовах постійної політичної кризи ведучим важко викликати довіру у телеглядачів. Нагадаємо, останньою роботою Світлани на телебаченні був проект «Перший громадський», у рамках якого виходила інформаційна програма «Час країни», що транслювалась на хвилі всіх обласних та регіональних державних телерадіокомпаній України. Відомою ж Світлана стала, працюючи ведучою «Подробностей» на телеканалі «Інтер», звідки пішла після зміни керівництва каналу та ліквідації інформаційно-аналітичної служби навесні 2007 року.
 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео