11 Мар 2008, 08:56

«СТС Медіа» придбає групу компаній ДТВ

«СТС Медіа» придбає групу компаній ДТВ

Російський медіахолдинг «СТС Медіа» уклав угоду з Modern Times Group про придбання групи компаній ДТВ за 395 мільйонів американських доларів, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ .
 
Предметом угоди є федеральний ефірний телеканал ДТВ та група з 28 власних станцій у найбільших містах Росії. «СТС Медіа» сподівається закрити угоду до кінця другого кварталу 2008 року після отримання всіх необхідних дозволів від регуляторних органів, зокрема Федеральної Антимонопольної Служби.
 
«Переважно чоловіча аудиторія ДТВ доповнить молодіжну аудиторію СТС та жіночу аудиторію «Домашнього», що дозволить нам сформувати унікальну рекламну пропозицію і значно посилити позиції медіахолдингу та російському ринку телереклами, що швидко зростає», — пояснив мотиви цієї угоди президент «СТС Медіа» Олександр Роднянський. За його словами, в результаті придбання буде «досягнуто позитивного синергійного ефекту передусім у виробництві та закупівлі контенту, а також управлінні програмних прав». Слід зазначити, що Modern Times Group, яка володіла ДТВ, належить близько 40% акцій «СТС Медіа».
 
Сукупна частка аудиторії каналів «СТС Медіа» (СТС і «Домашний») у 2007 році становила 11%. Середня частка ДТВ – 1,9% (аудиторія 4+).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео