10 Янв 2008, 16:01

СТБ оголошує тендер на оновлення ефірного стилю та студії новин

Телеканал СТБ оголосив тендер на нове графічне оформлення і новий дизайн студії програми «Вікна-Новини», повідомив маркетинг-директор телеканалу Руслан Терещенко.

За його словами, заявки на участь уже подали дизайнерські агентства UnitedSenses (Німеччина), Red Bee Media (Велика Британія), дизайн-студія Esse (Київ) і креатівне бюро Milk Creative Services (Київ). Ще не підтвердили свою участь в тендері студія «Шановіч дизайн» (Москва), агентства «Бабич дизайн» (Київ) і Avi Studio (Братислава). 

Бюджет тендеру складає $225 тис., замовлення включає розробку ідеї та втілення нового оформлення ефіру та студії «Вікон». 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Підсумки тендеру буде оголошено 1 березня. Оновлення заплановано на початок сезону 2008/2009.  

Нагадаємо, попереднього разу телеканал «переодягався» восені 2005 року. Тоді корпоративний «одяг» перефарбувався в теплі червоно-жовті тони з простим геометричним орнаментом. Ідея нинішнього ефірного стилю СТБ належить Маркусу Шмідту – відомому в Європі фахівцеві з телепромоушну (UnitedSenses). 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео