04 Мар 2020, 10:45

StarLightMedia посилюється Chief Data & Analytics Officer і Chief Reputation Officer

У StarLightMedia з'явилася нова посада Chief Data & Analytics Officer. Створення напрямку Data & Analytics дозволить сконцентрувати експертизу зі збору та аналізу великих масивів даних в єдиній функції. Посаду Chief Data & Analytics Officer обійняла Оксана Пипич, фахівчиня із більш ніж 10-річним досвідом роботи у сфері досліджень та маркетингу. Оксана має успішні кейси співпраці з лідерами різних галузей – телекомунікаційної, торгівельної, харчової, технологічної, тощо. 

Оксана Пипич  

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Функцію репутаційного менеджменту медіагрупи StarLightMedia очолила Катерина Надточій. Катерина – комунікаційниця з багаторічним досвідом роботи як в українських, так і в іноземних компаніях. Раніше вона відповідала за комунікації трансформаційного проекту глобальної телекомунікаційної групи та керувала внутрішніми комунікаціями провідної телеком-компанії. Окрім того, Катерина працювала в сфері PR-консалтингу та відповідала за проекти із  побудови особистої та корпоративної репутації. 

Катерина Надточій  

Михайло Царьов, СЕО StarLightMedia: «Ми знаходимось на якісно новому етапі трансформаційного процесу, мета якого забезпечити сталий розвиток StarLightMedia у майбутньому. Ми переосмислюємо роль управління репутацією і даними компанії, створюємо напрямки, що відповідають новим викликам бізнесу, медіа індустрії та суспільства. Для нас важливо розвивати компанію, що розуміє як сьогоднішні потреби співробітників, глядачів, партнерів, так і їх запити у майбутньому. Ми рухаємось в одному напрямі із провідними світовими медіа».

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео