18 Апр 2016, 06:56

Sprint spring: MMR примет участие в Design Sprint Week.

Спринт-неделя стартует сегодня, и будет проходить одновременно по всему миру с 18 по 22 апреля. Инициаторы события — дизайн команда Google Ventures, которая уже успела провести более ста спринтов и совсем недавно выпустила книгу. Вот как раскрывают сам термин в Google: Design Sprint Week — это пятидневный процесс поиска ответов на критические вопросы бизнеса через дизайн-мышление, прототипирование и тестинг идей с экспертами и целевой.  

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

По всему миру к этому моменту к спринт-неделе подключилось уже около 1 000 команд, включая команды Spotify, MIT, Google и нас — команду MMR. И теперь 6 сотрудников Ekonomika Communication Hub с понедельника по пятницу 7 часов ежедневно будут работать над инновационными идеями для маркетинг-медиа. За это время будет поставлен Дизайн Вызов, облачен в идею, конкретную форму и протестирован в форме прототипа решения. Инициатором и фасилитатором проекта MMR Sprint Week выступит Оксана Гошва, CEO&Founder DOT_DOT, компании, которая заточена на помощи среднему и большому бизнесу в имплементации инноваций. 

Цитата Оксаны:

«В таких проектах дуже важливо правильно обрати команду і тут мені як фасилітатору пощастило. Ekonomika Communication Hub одна з небагатьох організацій, яка відкрита до нового, та постійно інкубує неймовірну кількість інноваційних ідей та проектів. Тому вибір з ким робити Design Week був простим. 

Що в результаті ми очікуємо отримати?

  1. Ну, це, власне, рішення для Дизайн Виклику, який сформулювала Іра Рубіс. І бажано, аби це рішення успішно пройшло тестування (бо результат fail & learn звучить нормально, але сподіваюся, що не доведеться через це пройти) і отримало розвиток після спринту.
  2. Окрім цього, я переконана, що команда згенерує купу інших ідей, які не ввійдуть до фінального рішення, яке ми будемо проектувати. З мого досвіду, завжди залишається ідей 20, які варті уваги. З ними можна буде пропрацювати після спринту.
  3. Маю гіпотезу, що команда спринта перетвориться на адвокатів підходу, і буде застосовувати методи в своїй звичні роботі. Не виключаю, тобто, зміну світогляду як результат.
  4. А. Ну  і те, що у  нас попереду класний досвід, це без сумнівів. Fun це дуже важливо 🙂»

Расскажите друзьям про новость

Новое видео