20 Июл 2007, 12:07

Систему регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті зруйнують

Систему регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті зруйнують

Головне управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації звертає увагу громадськості та операторів ринку зовнішньої реклами на спробу зруйнувати систему регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті комунальної власності міста Києва.

Відповідно до проекту рішення Київської міської ради, ініційованого Постійною комісією Київради з питань транспорту та зв'язку (голова М. Ламбуцький) «Про деякі заходи щодо забезпечення діяльності комунальних підприємств »Київський метрополітен« та »Київпастранс« передбачається виведення з під юрисдикції Управління з питань реклами повноважень по розміщенню реклами на транспорті комунальної власності. Вищеназвані комунальні підприємства намагаються отримати дозвіл самостійно укладати з рекламодавцями договори на розповсюдження, розміщення та демонтаж реклами на об'єктах права комунальної власності територіальної громади м. Києва, які закріплені за ними на праві господарського відання. Проектом рішення пропонується не тільки повністю переробити практично узгоджений Порядок надання права на розміщення реклами на транспорті комунальної власності м. Києва, а й повністю відмовитись від перерахування отриманих від цього виду діяльності коштів до міського бюджету.

Звертаємо увагу, що зазначений проект рішення суперечить основній меті створення Головного управління з питань реклами, яке територіальною громадою міста Києва в особі Київради спеціально уповноважене погоджувати розміщення реклами на транспорті комунальної власності м.Києва. Так, відповідно до пункту 4.1. Положенняпро Головне управління з питань реклами (рішення Київської міської ради від 28.09.2006 №7/64) його основним завданням є регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті комунальної власності міста Києва. Пункт 6.12. Положення закріплює за Головним управлінням з питань реклами право укладання з рекламодавцями (уповноваженими ними особами) договорів на розповсюдження, розміщення і демонтаж реклами на транспорті комунальної власності м. Києва.

Головне управління з питань реклами неодноразово зверталось до цих комунальних підприємств з проханням передати базу даних по рекламі, інформацію та документацію на електронних та паперових носіях стосовно розміщення реклами на майні транспорту комунальної власності міста Києва, що дало б можливість Управлінню почати роботу, але ці законні вимоги були проігноровані. Крім цього, гальмується прийняття рішення стосовно нового Порядку надання права на розміщення реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади міста Києва. Нині діючий порядок, згідно з яким в процесі погодження та розміщення реклами на транспорті комунальної власності сторонами є Головне управління транспорту, комунальні підприємства (балансоутримувачі) та розповсюджувачі реклами, є неприйнятним як для міста, так і для операторів. Він не передбачає єдиної системи обліку та контролю реклами на транспорті, що прямо суперечить рішенню Київської міської ради № 7/64 від 28.09.2006 «Про створення Головного управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)», крім того, діючий порядок не забезпечує ефективного використання майна територіальної громади міста Києва, яке знаходиться на балансі підприємств транспорту. Відсутній також необхідний контроль за самовільним розміщенням реклами та оплатою за фактичну кількість рекламоносіїв, а головне, кошти від плати за право розміщення реклами на транспорті комунальної власності м. Києва до міського бюджету взагалі не надходять.

Зважаючи на вищезазначене, звертаємось до Київської міської ради, операторів ринку, громадських об'єднань з проханням звернути увагу на спроби зруйнувати ефективну систему централізованого контролю за розміщенням реклами на транспорті комунальної власності м. Києва та надходженнь від цього виду діяльості до бюджету міста.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео