11 Сен 2020, 17:15

«Сільпо» стала переможцем у трьох номінаціях конкурсу RAU Awards-2020

10 вересня всеукраїнська мережа супермаркетів «Сільпо» стала переможцем у трьох номінаціях конкурсу RAU Awards-2020 від Асоціації ритейлерів України. Серед нагород: «Супермаркет року в FMCG», «Кращий інноваційний ритейлер» і особливий приз «Персона року в ритейлі», яку отримав віцепрезидент із розвитку Fozzy Group Андрій Шутко.

Цього року кращі компанії сфери роздрібної торгівлі змагалися в 14 номінаціях. Переможців визначили шляхом відкритого опитування учасників ринку і голосування експертної ради Асоціації ритейлерів України, до якої входять представники профільних асоціацій, ритейлу, девелопменту, консалтингових і брокерських компаній.

«Ми дуже щасливі бути переможцями одразу в трьох номінаціях, — розповідає директорка з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва. — Це результат роботи великої команди у багатьох напрямках. Зараз компанія переживає цифрову трансформацію: ми запустили інтернет-магазин shop.silpo.ua і власну доставку, Scan&Go сервіс «Вільнокаса», а також щомісяця зростає кількість користувачів мобільного додатку «Сільпо». Дякуємо за нагороди! Обіцяємо й далі розвивати всі сервіси для надзвичайного досвіду наших гостей в онлайні та офлайні».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео