01 Сен 2021, 17:13

Школа креативності засквотила довгобуд Карпенка-Карого, щоб проанонсувати лекцію відомого креативника

2 вересня о 19:00 онлайн-школа SKVOT організовує онлайн-лекцію Ансельмо Рамоса — креативника, засновника агенцій DAVID та GUT, власника 195 канських левів за різноманітні рекламні кампанії. Підхід Рамоса у рекламі — сміливий і дещо нахабний, а одне з головних правил — «якщо вам не потрібно радитися з юристом — можливо, ідея недостатньо хороша». Спільно з агенцією ANGRY SKVOT вирішив розповісти про лекцію за цією формулою.

В Україні налічують 150 недобудов, 51 з них — у Києві. Один з таких покинутих будинків — корпус Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Від початку 90-их його будівництво на паузі. Місце, яке мало би бути осередком креативності у Києві завмерло.

SKVOT разом з ANGRY вирішили вперше втілити в життя те, що закодоване в назві креативної онлайн-школи — засквотити покинуту будівлю. На стіні недобудованого корпусу розмістили банер із промо лекції Ансельмо Рамоса — креативника, який своєю роботою провокує розвиток світової рекламної індустрії.

«Одна з задач школи SKVOT — стимулювати творчість серед молоді, мотивувати їх на сміливі вчинки, які допоможуть розвивати нашу країну і робити її креативнішою і сильнішою», — говорить засновниці школи Інна Чут.

Лекція Рамоса в Zoom відбудеться 2 вересня о 19:00 за Києвом. Ансельмо буде розповідати про креативну сміливість англійською.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео