29 Мар 2019, 15:14

SHKALA оголошує спікерів Форуму з комунікацій для соціальних та поведінкових змін.

Анна Суходольська, керівниця програм комунікацій для розвитку «ЮНІСЕФ Україна», розкаже про найкращі світові та локальні приклади для зміни поведінки, а також буде модератором панельної дискусії, на якій провідні креативні агенції поділяться досвідом роботи з громадськими організаціями.

Коротко про спікера: за понад 10 років роботи в ЮНІСЕФ Анна розробила і впровадила ефективні комунікаційні інтервенції у сфері здоров’я матерів, дітей і дорослих, а також у галузі безпеки та освіти. Її кампанії зі зміни поведінки отримали нагороди Effie Awards Ukraine як найкращі соціальні маркетингові кампанії в Україні, а її маркетингову команду визнали найкращою у 2015 та 2016 роках. У 2018-му Анна працювала в Бутані над підвищенням рівня комунікаційних програм ЮНІСЕФ, а також представляла декілька кейсів на світових форумах з поведінкових та соціальних комунікацій в Йорданії, Індонезії та Швеції.

Нагадаємо, що участь у Форумі безкоштовна, за попередньою реєстрацією. До 15 квітня ми листом підтвердимо вашу участь у Форумі або повідомимо, що вам не пощастило, та розповімо, як можна ознайомитися з матеріалами Форуму. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео