11 Мар 2008, 12:34

SCM планує випускати газету, рекламне видання і журнал

Компанія System Capital Management, 90% якої належить народному депутату Рінату Ахметову, має намір до 2010 року збільшити свою частку на українському телевізійному ринку з теперішніх 6% до 8%.
 
Про це директор із розвитку SCM Ілля Архипов заявив на Українському інвестиційному самміті, який проходить 10-12 березня у Лондоні. Як повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс» , у рамках реалізації цього завдання, за словами Архипова, й будуть запущені у 2008 році супутникові канали «Новини» та «Футбол». За 5 років середнє щорічне зростання показників телеканалу «Україна», що належить SCM, становило 18,4%, зазначив він.
 
Ілля Архипов також повідомив, що SCM має намір збільшувати свою присутність на ринку друкованих ЗМІ, на якому щоденна газета «Сегодня», що належить компанії, посідає друге місце за тиражем (1,24 млн) та перше місце за обсягом проданих рекламних сторінок в Україні, а шість місцевих видань домінують у Донецькому регіоні. Планується запуск безкоштовної газети, рекламного видання та журналу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео