07 Сен 2009, 11:08

СБУ контролює зовнішню рекламу в Криму

СБУ заборонила проросійські біг-борди у Севастополі й Сімферополі

СБУ контролює зовнішню рекламу в Криму

Служба безпеки України офіційно попереджає органи влади Сімферополя і Севастополя про неприпустимість розміщення плакатів антидержавного змісту.

Про це сьогодні в Києві повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко.

"Сьогодні виносяться офіційні застереження від імені держави, від імені СБУ, керівникам місцевих органів влади Севастополя і Сімферополя, які допустили незаконне розповсюдження, встановлення цих плакатів (біг-бордів Інни Богословської із закликом надати Севастополю статус українсько-російської території — ред.) в Севастополі і Сімферополі, оскільки вони є антидержавницькими, і їх зміст суперечить Конституції України", — сказав він.

Нагадаємо, 4 вересня Наливайченко заявив, що СБУ передала до Генпрокуратури матеріали щодо закликів депутата Верховної ради Інни Богословської до порушення територіальної цілісності України.

Перевірка проводилась у зв'язку з розміщенням у Криму біг-бордів Богословської із закликом: "Досить ділити Севастополь! Дамо місту статус українсько-російської території!". Українська народна партія звернулася до СБУ з проханням порушити кримінальну справу за фактом розміщення таких плакатів.

Наливайченко підкреслив, що в діях народного депутата СБУ вбачає "пряме порушення Конституції". СБУ розцінює такі заяви як порушення територіальної цілісності України. Відповідна стаття Кримінального кодексу передбачає покарання до 12 років в'язниці.

www.tsn.ua

Расскажите друзьям про новость

Новое видео