17 Авг 2009, 09:32

Савік Шустер спростовує інформацію щодо нових акціонерів

Савік Шустер вважає інформацію газети «КоммерсантЪ» щодо акціонерів його продакшн-студії чорним піаром

Савік Шустер спростовує інформацію щодо нових акціонерів

Савік Шустер вважає інформацію газети «КоммерсантЪ» щодо акціонерів його продакшн-студії чорним піаром. Про це він заявив у коментарях виданню "Телекритика".

«"КоммерсантЪ" спрацював дуже погано, не по-журналістськи. Бо це взагалі нісенітниця. Я не знаю, яке джерело надало їм ці матеріали, але мені здається, що це більше схоже на чорний піар», – зазначив він.

Однак справжніх акціонерів  «Савік Шустер студіо» він не називає.

Нагадаємо, «КоммерсантЪ» із посиланням на високопосадове джерело називав співінвесторами продакшну кандидата в президенти Сергія Тігіпка, екс-міністра транспорту та зв'язку Миколу Рудьковського, депутата від БЮТ Валерія Писаренка, голову адміністрації Шевченківського району Києва Віктора Пилипишина, єкс-заступника міністра транспорту та зв'язку Павла Єлізарова та керівного партнера ТОВ «Аваль Брок» Дмитра Полковського.

«Я не розумію, звідки нині така зацікавленість щодо моїх акціонерів. Рік тому нікого не цікавило те, що моїм акціонером стала людина, яка володіла металургійною фабрикою в Донецьку. У важкий фінансовий час виявилося, що є люди, для яких дуже важливо, щоб в Україні залишилася свобода слова. Ці люди  в мене повірили. А те, що це різні люди і що їх багато – і є гарантією свободи слова», – сказав він.

На запитання, чи пов'язані нові акціонери з українською політикою, пан Шустер відповів: «Що вас цікавить? Чи буде ця програма залежною? Ні. Зрозумійте, є виробництво, а є зміст програми, це зовсім інше. Зміст моєї програми жодним чином не зміниться. Це все, що має цікавити журналістів та глядачів. А де я беру гроші і хто в мене вірить – це питання другорядне».

Також він розповів, що для програми «Шустер live» буде побудовано нову студію: «Головне, що ми виходимо в ефір і що в нас, я сподіваюся, буде контракт із ТРК "Україна" і  ми встигнемо побудувати нову студію. Це мене непокоїть більше за все».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео