02 Окт 2008, 08:55

«РТР-Планета» знайшла спільну мову з Нацрадою

На прохання Посольства Російської Федерації в Україні голова Нацради Віталій Шевченко зустрівся із заступником генерального директора Всеросійської державної телерадіокомпанії Андрієм Бистрицьким

«РТР-Планета» знайшла спільну мову з Нацрадою

На прохання Посольства Російської Федерації в Україні голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко та перший заступник голови Ігор Курус  зустрілися із заступником генерального директора Всеросійської державної телерадіокомпанії Андрієм Бистрицьким та директором дирекції відділу міжнародних зв’язків компанії Сергієм Кошлаковим.

 

Гостей цікавили питання, пов’язані з ретрансляцією ТРК "РТР-Планета", який вони позиціонують як міжнародний, на територію України.

 

Як зазначив Віталій Шевченко, вирішення цієї проблеми лежить зовсім в іншій площині, ніж та, в якій позиціонують її політично заангажовані  громадські організації або деякі російські канали. Національна рада ніколи не вимагала перекладу російських програм українською мовою або ще якихось особливих умов і вимог до російських телерадіокомпаній. Мова йде лише про одне: визначення тих юридичних осіб, які, отримуючи ліцензію, взяли б на себе відповідальність за дотримання в програмах, які ретранслюються на територію іншої країни законодавства цієї країни.

 

Андрій Бистрицький погодився з тим, що вимоги Національної ради як регуляторного органу абсолютно адекватні тим, які прийняті у всьому світі, та й в Російській Федерації теж.

 

І їхній канал готовий якомога швидше вивчити особливості законодавтсва України та обрати прийнятний для Національної ради шлях, який зніме існуючі проблеми. Це, власне, і стало підсумком зустрічі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео