04 Авг 2008, 10:43

Радіо «Київ 98 FM» запустило проект «Елітні канікули»

Тепер відомі українці щогодини розповідають про власний літній відпочинок

Радіо «Київ 98 FM» запустило проект «Елітні канікули»

Радіо «Київ 98 FM» запустило новий проект «Елітні канікули», в рамках якого щодня до кінця літа на 50-й хвилині кожної години в ефірі муніципальної радіостанції відомі українці розповідають правду про власний літній відпочинок.

 

У проекті «Елітні канікули» беруть участь більше сотні українських зірок. Про власні плани відпочити в Італії, або поїхати до Парижу, або побути на власній дачі подалі від людей, чи, навпаки, з людьми, залишаючись поза відпусткою, в ефірі муніципальної радіостанції вже розповіли Вадим Карасьов, Олег Пінчук, Василь Вірастюк, Володимир Гришко, Василь Горбаль, Віктор Павлік, Лері Вінн, Богдан Бенюк, Даша Малахова, Юрко Покальчук, Ганна Герман, Ігор Ліхута. На черзі — розповіді багатьох інших вітчизняних зірок політики, спорту, шоу-бізнесу, культури.

 

За словами в.о. директора радіостанції «Київ 98 FM» Андрія Васіна, запис розповідей відомих українців про плани щодо проведення ними власних канікул здійснювався під час їхньої участі у різноманітних програмах радіо «Київ 98 FM», зокрема: «Поліфест», «Київ-Vexlarsky-Київ» «Спікер-Тайм», а також телефоном.

 

Окрім радіоефіру, програма «Елітні Канікули» доступна для прослуховування на сайті радіостанції http://www.radio.kiev.fm у розділі «Програми».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео