05 Дек 2019, 14:44

Проєкт MEGOGO дозволить «почути» концерти українських виконавців людям з вадами слуху

Завдяки соціальній ініціативі «Дивись як чутно», що створена медіасервісом  MEGOGO, люди з вадами слуху зможуть «почути» музику популярних українських виконавців. Сурдопереклад супроводжуватиме концерти гуртів ТНМК та «Вагоновожатые».

Вже завтра, 6 грудня,  відбудеться виступ ТНМК, а 15 грудня пройде концерт «Вагоновожатые». Обидві події відбудуться у концертному клубі Bel Etage Music Hall. Прямо під час виступу гуртів буде окремо облаштована зона із спеціалістами по сурдоперекладу з команди проєкту «Дивись як чутно». Детальніше щодо концертів виконавців – на сторінці організаторів події, HMG, у Facebook. 

Соціальна ініціатива «Дивись як чутно» створює можливості переглядати кіно абсолютно всім. В рамках проєкту на платформі MEGOGO є окремий розділ із продуктами, що мають сурдопереклад, а також запущено інтерактивний телеканал «Дивись як чутно», що має контент для глядачів різного віку. До того ж, у 2017 році MEGOGO запустив тифлокоментарі для людей зі слабким зором, а саме озвучування дій та предметів у кіно.

«Дивись як чутно» досить часто проводить безкоштовні кінопокази та інші культурні події для усіх охочих. Більше інформації та анонсів подій – в офіційній групі проєкту в Facebook.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео