05 Мар 2008, 15:00

Протест проти People.Net підтримали ще 4 організації

Протест проти People.Net підтримали ще 4 організації

Індустріальний телевізійний комітет, Асоціація зовнішньої реклами, Радіокомітет і Всеукраїнська рекламна коаліція розповсюдили лист, у якому підтримують ініціативну групу, яка раніше про недобросовісні дії компанії «Телесистеми України» (People.Net) як рекламодавця. Автори заяви запрошують галузеві асоціації, які представляють інтереси рекламної та медійної індустрії, ознайомитись та долучитись до підписання листа.
 
«Ми завжди виступали та будемо виступати за саморегулювання галузі. І сьогодні закликаємо індустріальних гравців об’єднатись та не допустити, щоби від нецивілізованого ведення бізнесу постраждали інші компанії.
 
Адже учасники декількох індустріальних об’єднань вже стали заручниками ситуації, яка склалась у зв’язку із непогашенням ЗАТ «Телесистеми України» заборгованості за надані послуги.  Ми підтримуємо ініціативну групу, що представляє інтереси постраждалих сторін – а це більше 40 ЗМІ та рекламних агенцій.
 
Ми засуджуємо політику невиплат за виготовлення та розміщення реклами, та  закликаємо ЗАТ «Телесистеми України» владнати конфлікт якомога швидше, а учасникам медійно-рекламного ринку рекомендуємо утриматись від співпраці з ЗАТ «Телесистеми України» і брендом  «PeopleNet» до погашення всіх заборгованостей.
 
Ми оголошуємо про початок галузевої дискусії щодо створення механізмів захисту учасників ринку від нецивілізованих шляхів ведення бізнесу, в першу чергу – для запобігання ситуацій із неплатежами, а в разі їх виникнення – для спільної та рішучої протидії недобросовісним компаніям.
 
З цією метою, запрошуємо всіх зацікавлених на круглий стіл «Як захистити індустрію своїми силами?», який відбудеться у Києві в  березні 2008 року. Деталі будуть оголошені додатково», — йдеться в листі.  Його підписали від ІТК – Катерина Котенко, від Радіокомітету – Катерина М’ясникова, від Асоціації зовнішньої реклами – Артем Біденко, від Всеукраїнської рекламної коаліції – Максим Лазебник.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео