18 Ноя 2020, 10:59

Програма «Ранок у Великому Місті» на ICTV змінила графічне оформлення

Вчора, 17 листопада, програма «Ранок у Великому Місті» на ICTV вийшла в оновленому вигляді. Проект повністю змінив графічне оформлення, логотип та заставку. 

Дизайн оновили вперше за час існування програми. За словами продюсерів, тепер «Ранок» на ICTV відображатиме свою концепцію чіткіше та у більш сучасному вигляді. 

«Ранок у Великому Місті» — шоу, яке відрізняється від більшості ранкових програм. Тому новою графікою ми хотіли підкреслити ці відмінності. Це був виклик для команди, оскільки ми не могли втратити у графіці і настрій ранку, й інформаційну складову програми», — ділиться маркетинговий директор ICTV Сабіна Абляєва.  

На глядачів також очікують нові рубрики з яскравими заставками, в яких з’являться обличчя авторів сюжетів. Серед новинок — «Історія одного злочину», де у серіальному форматі розповідатимуть про найгучніші пограбування та авантюри в Україні і світі. Своє продовження отримають і колишні рубрики, такі як «33 за 3», де нова ведуча Олександра Кучеренко розкриває справжнє життя і думки своїх відомих цікавих гостей. 

Одними з особливих у заставці стали кадри з київського метрополітену. Для зйомок був виділений окремий поїзд. Його виїзд з тунелю довелось знімати одним кадром, адже часу знімальна група мала обмаль.    

Расскажите друзьям про новость

Новое видео