07 Июн 2007, 09:36

Президента звинувачують у використанні журналістів для покращення власного іміджу

Президента звинувачують у використанні журналістів для покращення власного іміджу

У Партії регіонів заявляють, що президент Віктор Ющенко здійснює регіональні поїздки по Україні з метою покращення свого іміджу та підняття рейтингу опозиційних сил напередодні парламентських виборів. 

Про це з трибуни Верховної Ради у четвер заявив «регіонал» Олександр Стоян, зачитавши концепцію регіональних візитів президента на період травень – липень 2007 року, затверджену заступником голови секретаріату президента Іваном Васюником.

«Мета: регіональні візити повинні стати базовим елементом стратегії збільшення рейтингу як президента, так і пропрезидентських політичних сил. Завдання регіональних візитів – підвищити рівень президента, збільшити кількість виборців, які віддають свій голос за президентські політичні сили, нагадати про позитивні досягнення, пов’язані з президентом та помаранчевою революцією, відновити імідж народного президента, який тримає безпосередній зв’язок з людьми», — зацитував документ Стоян.

За його словами, сценарій візитів повинен передбачати спілкування президента з пересічними людьми «в нормальному середовищі (школи, вулиці, лікарні, магазини, будинки), зустрічі з політиками і бізнесменами, але без камер і журналістів».

«Максимально уникати політичних тем, в центрі уваги – людина та її потреби. Обов’язкове виголошення трьох ініціатив, які повторюються під час кожного візиту», — сказано у концепції.

Стоян також зазначив, що в документі є вимоги до телекартинки візиту, назвавши їх «темниками» для журналістів. 

«Візити покликані формувати теплі телекартинки спілкування президента зі звичайними людьми. Мета – посилити рівень довіри до президента, «президент переймається проблемами пересічних громадян і робить конкретні кроки для вирішення їх проблем», — зачитав він.

Згідно з документом, «у полі зору телекамер не повинні бути політики, місцеві лідери чи бізнесмени, а зустрічі з ними мають відбуватися окремо, без журналістів». 

«Кажуть, що вже немає темників, але виявляється, в цьому сценарії є завдання для журналістів», — сказав Стоян.

На думку «регіонала», Ющенка «не турбують соціальні виплати, посуха, політична стабільність, його хвилює власний імідж як народного президента», тому він і їздить по регіонах.

«Я звертаюся до громадян: якщо приїде президент і прийде до вас чи в школу, чи у лікарню, не вірте, що він прийшов, щоб слухати вас. Він прийшов, щоб журналісти показали гарну картинку спілкування з народом. Не вірте тому, що робить президент, вірте тій силі, яка сьогодні в парламенті робить все для стабільності громадян України», — закликав Стоян.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео