24 Апр 2007, 14:15

«ПрАвокація» втрачає журналістів

«ПрАвокація» втрачає журналістів

Телеканал ТОНІС покинули троє журналістів, які раніше працювали над програмою «прАвокація». Це підтвердив «Телекритиці» головний редактор телеканалу Дмитро Тузов: «Раніше від нас пішов Юрко Каращівський, тепер Христина Коціра та Богдан Кутепов. Ми намагались зробити так, щоб вони залишились на каналі, але нам це не вдалось». 

Також, Дмитро Тузов наголосив на тому, що зараз намагається зробити все можливе, щоб проект залишився на телеканалі: «Ми дуже хочемо, щоб проект лишився, тому наразі шукаємо людей. Сьогодні в мене зустріч з цікавим і досвідченим журналістом, Андрієм Васильєвим. Він фактично погодився працювати у форматі журналістського розслідування. Якщо ми зможемо нормально укомплектувати колектив «прАвокації», і будуть люди, які якісно робитимуть програму, то в тому чи іншому вигляді проект розслідувань існуватиме». 

Микола Княжицький, голова правління ТОНІСа,  запевнив, що програма лишиться в ефірі переформатованою і з трохи іншою тематикою: «Ми хочемо, щоб програма приділяла більше уваги соціальним та екологічним проблемам. Тому що для нас дуже важливо не лише піднімати важливі суспільні проблеми, а й добиватись того, щоб вони були вирішені». 

Тим часом, Христина Коціра, колишній керівник проекту, каже, що останнім часом над «прАвокацією» працювало тільки двоє людей — вона та Богдан Кутєпов. «Ми наполягали на тому, щоб узяли інших журналістів, переформатували програму. Але, наскільки я розумію, проект просто закривається», — каже Христина. Зараз Христина та Богдан починають роботу над новою програмою, яка на початку вересня стартує на телеканалі СТБ. Проект перебуває на стадії розробки, тому журналісти воліють про нього не говорити.    

Расскажите друзьям про новость

Новое видео