03 Май 2007, 06:38

Працівників ІАС каналу «Інтер» звільняють

Працівників ІАС каналу «Інтер» звільняють

На зборах за участю керівництва каналу «Інтер» колективу інформаційно-аналітичної служби було оголошено, що 17 травня цей підрозділ у складі АТЗТ «УНТК» буде ліквідовано. Відтепер новини для «Інтера» і К1 вироблятиме ТОВ «НІС». Більшості працівників ІАС «Інтера» було запропоновано написати заяви про звільнення за згодою сторін. У цьому разі їм буде виплачено грошову компенсацію в сумі трьох окладів та відшкодування за невикористані відпустки. 

За останні дні, як повідомила «ТК» кореспондент «Інтера» Марина Сорока, такі заяви підписали кількадесят осіб. Серед них ведучі Лариса Губіна, Світлана Леонтьєва, Лук’ян Сельський, Олег Дейнека, Ігор Пупков, ведучий і керівник ранкового блоку новин Максим Равреба, заступник шеф-редактора Тарас Говдя, журналісти Леся Гонта, Юлія Калявіна, Анастасія Образцова, Надія Стешенко-Григор’єва, Ольга Рєка, Сергій Дойко, Марина Сорока та інші. 

Працівники, які не погоджуються на звільнення за згодою сторін, 17 травня отримають офіційне повідомлення про ліквідацію ІАС у складі «УНТК». Перебуваючи на робочому місці з 9.00 до 18.00, вони можуть ще 2 місяці отримувати зарплатню у розмірі 70% окладу, після чого будуть звільнені за скороченням. Запрошення на роботу в ТОВ «НІС» отримали лише декілька журналістів, режисерів та операторів ІАС. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео