02 Июл 2007, 07:22

«Поверхность-ТВ» збирається запустити в Україні два канали high definition

«Поверхность-ТВ» збирається запустити в Україні два канали high definition

Група компаній «Поверхность-ТВ» має намір запустити в Україні два канали у форматі високої чаткості (high definition television, HDTV) – спортивний та кіноканал. Про це повідомила генеральний директор ТОВ «Поверхность-спорт-ТВ» Марія Лисенко.

«Рынок готов: продано достаточно много телевизоров, которые поддерживают это разрешение, а телевизионного предложения по high definition у нас нет. В России, кстати, есть, но оно достаточно дорогое. Поскольку довольно много спортивных соревнований транслируются в high definition, и смотрится это просто по-сумасшедшему – увидев раз, продолжать смотреть в стандартном разрешении просто обидно. Поэтому мы планируем два канала high definition: один – по спорту и другой – по кино. Мы, конечно, не завтра будем подавать заявку на лицензию, но это планы на ближайшее время», — скала пані Лисенко

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Группа компаній «Поверхность» включає групу піжприємств: телекомпанію із власними телеканалами «Спорт-1» і «Спорт-2», а також компанію з супутниковою цифровою приймально-передавальною станцією та національним супутниковим оператором на базі супутникового передавального центру, що працює через супутник Eutelsat W4.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео