01 Дек 2021, 14:38

Pokemon UNITE та Balance стали кращими додатками в Google Play

Google оголосив переможців своєї нагороди «Кращі у 2021 році», яка показує вибір як компанії, так і користувачів найкращих програм та ігр минулого року. У цьому році Google розширює свою лінійку нагород, щоб включити додатки та ігри для планшетів, Wear OS і Google TV. До числа переможців в США належать додаток для медитації Balance як додаток року та найкраща гра Pokémon UNITE. Тим часом Paramount+ і Garena Free Fire MAX отримали нагороди у категорії вибору користувачів.

У 2020 році переможці премії відображали світ у період пандемії, коли напружені користувачі звернулися до програм та заспокійливих ігор, щоб розслабитися — наприклад, найкращий додаток для сну Loóna, який був минулорічним «Найкращим додатком», або такі ігри, як переможець Genshin Impact.

Оскільки дні пандемії вже позаду, деякі з цьогорічних переможців — це програми, які тепер зосереджені на особистому зростанні та творчості, а не на розслабленні чи втечі від реальності. Здається, це також відображає те, де ми знаходимося як суспільство. Протягом минулого року ми спостерігали «велику відставку», коли співробітники США добровільно кидали свою невиконану, низькооплачувану роботу в пошуках чогось кращого, а економіка творців почала розвиватися, оскільки люди займалися своїми пристрастями.

Крім Best of 2021 Balance, яка пропонує персоналізовану медитацію, інші переможці в стилі особистого розвитку включають Moonly, додаток для «гармонізації вашого життя» з місячним календарем; додаток для «комедійного відпочинку» Laughscape; додаток для гіпнотерапії для жінок, Clementine; кращий додаток для сну Sleep Cycle; наставницька спільнота Mentor Spaces; трекер і планувальник звичок Rabit; і додаток для підтримки в горі від втрати, Empathy.

Інші переможці продемонстрували, як ми адаптувалися до пандемічного життя, як-от аудіо-чат Clubhouse, інструменти для скорочення часу за екраном, як-от Speechify, або інструменти для відновлення зв’язку з природою, як-от Blossom.

Кожна країна матиме власний список додатків та ігор-переможців, які можна знайти в розділі «Найкраще за 2021 рік» у Play Store.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео