16 Окт 2020, 09:59

Плакати, що спасають бджіл

HOP-HOP Illustrations створили плакати, що спасають бджіл. Бджолам ми зобов’язані більше 30% всієї нашої їжі. Тим часом, широке застосування пестицидів та знищення природного середовища призводить до їх масового вимирання.

У співпраці з трьома талановитими ілюстраторками креативники створили BeeLoved Art – проєкт, спрямований на підвищення обізнаності щодо проблеми скорочення популяції бджіл. Друга мета – фінансова підтримка Фонду «Академія Бджільництва та Сталого Розвитку» в Польщі. Підтримати проект можна на платформі wspieram.to (Польський Kickstarter).

Кожна з трьох авторок показала своє бачення проблеми та ролі людини в ній. На основі цих ілюстрацій команда створила лімітовану серію постерiв і меду від відомого польського виробника Pasieki Rodziny Sadowskich.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео