07 Май 2021, 14:50

#ПідтримуюЛікарів: «Три Ведмеді» та «MAFIA» забезпечують гарячими обідами медиків

Компанія «Три Ведмеді» разом з національною мережею ресторанів «MAFIA» та партнерами об’єднали зусилля в межах соціальної ініціативи #ПідтримуюЛікарів. Компанії забезпечують гарячими обідами медиків закладів охорони здоров’я у чотирьох регіонах України: Київській області та м. Києві, Харківській і Дніпропетровській областях, а також у м. Миколаєві. 

«Ми продовжуємо співпрацю з партнерами, розпочату рік тому, під час першої хвилі пандемії COVID-19, і об’єднуємося заради допомоги та підтримки тих, хто у буквальному сенсі перебуває на передовій – на передовій охорони здоров’я всіх українців – медичним працівникам. Поточна хвиля COVID-19 вирізняється великою кількістю складних випадків захворювання і великим завантаженням медичних установ. І ми як соціально відповідальна компанія активно допомагаємо лікарям, надаючи свою продукцію (вареники, пельмені) для приготування обідів», – говорить генеральний директор компанії «Три Ведмеді» Андрій Тищенко. 

Зараз гарячі комплексні обіди щодня отримують лікарі Київської міської дитячої клінічної лікарні №2, Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні, Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в Києві, Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України в Києві, КНП Ірпінської центральної міської лікарні в м. Буча, Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І.І. Мечникова та Миколаївської міської лікарні №1.

«Вже протягом року «MAFIA» разом з партнерами піклується про лікарів та доставляє їм гарячі обіди, аби ніщо не відволікало їх від рятування життів. За цей період було доставлено близько 78 000 обідів. В планах – відвідати ще багато медичних закладів та допомогти медичним працівникам в цей нелегкий період», – говорить співвласниця мережі ресторанів «MAFIA» Оксана Середюк. 

У час загострення пандемії коронавірусу в країні особливо важливе об’єднання соціально відповідального бізнесу. Завдяки такій співпраці втілюються у життя проєкти, спрямовані на допомогу та підтримку тих, хто цього найбільше потребує.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео