09 Июл 2007, 07:40

Підбито підсумки фестивалю фільмів, відзнятих мобільними телефонами

Підбито підсумки фестивалю фільмів, відзнятих мобільними телефонами

У Києві підбито підсумки першого в історії України фестивалю фільмів, відзнятих мобільними телефонами. Фільми-переможці демонструватимуть на екранах українських кінотеатрів.

У фестивалі Мобільне кіно від DJUICE приймали участь фільми, відзняті на мобільний і відповідні концепції Коротко про головне. Фільми повинні були відрізнятися оригінальністю і концептуальністю й не перевищувати за хронометражем п’яти хвилин.  Кращим фільмом фестивалю стала робота  молодого телевізійного режисера Михайла Кострова Написи. Як приз Костров отримав Nokia N93i. Кращою серед любителів стала Ольга Голубова з міста Одеса.

Усього на фестиваль було подано 25 заявок, але тільки 12 робіт було відібрано для показу. Кращі роботи відбирало журі на чолі з українським режисером і кліпмейкером Аланом Бадоєвим.  

Окрім переможців, жюрі відзначило роботи трьох режисерів — Ларису Артюгіну за фільм  Real Democracy, Юлію Клеом за фільм Give me а kiss і Любомира Кобильчука за фільм «Дванадцять доларів».  

Усі вони, разом із фільмами-переможцями, будуть показані в кінотеатрах України у вересні — грудні 2007 року в рамках програми Future Shorts Ukraine.  

Останніми роками мобільне кіно привертає все більше уваги — як з боку фахівців, так і з боку рядових глядачів. Провідні світові кінофестивалі —  німецький Berlinale, американські Tribeca і Sundance навіть включили спеціальні конкурси мобільного кіно до свої програми.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео