07 Апр 2008, 10:35

Перший національний готує нову програму

Перший національний готує нову програму

Перший національний взявся за реалізацію ідеї інформаційно-аналітичної підсумкової програми. Про це повідомила директор ТВО громадсько-політичних програм Марина Бондаренко.
 
«Ми плануємо вихід програми в середині або наприкінці травня. Програма, яка поки що не має назви, аналізуватиме все найголовніше, що трапилося протягом тижня у різних сферах життя, тобто розповідатиме, чим цей тиждень був цікавий для України», – розповіла вона.
 
Готуватимуть проект об’єднання громадсько-політичних програм та «Новини». Марина Бондаренко каже, що не має забобонів стосовно того, що проект запускатиметься перед літом, коли спостерігається певне затишшя у громадсько-політичному житті. За її словами, потрібно серйозно готуватися до нового телевізійного року, тому добре, що проект пройде адаптацію червневими і липневими рейтингами.
 
За порадами маркетологів каналу, 45-хвилинна щотижнева підсумкова програма виходитиме в неділю ввечері. Як одного з найвірогідніших кандидатів на ведучого підсумкової програми Марина Бондаренко назвала Юрія Громницького, який веде програми «Точка зору» та «Один за всіх».
 
Крім того, канал повертається до ідеї конфліктного ток-шоу «Правда в очі». «Була технологічна перерва, пов’язана зі зміною керівництва телекомпанією, – розповіла Марина Бондаренко. – Я думаю, що в цього шоу є майбутнє на Першому національному. Ведучою на ньому буде працювати Лариса Губіна. Вона органічно на ньому виглядатиме і здатна його потягнути. У нас є її попередня згода». Проте Лариса Губіна, яка з лютого 2008-го працює ведучою програм «Час: Важливо» і «Час: Інтерв’ю» на 5-му каналі, повідомила, що «поки що для себе заморозила цей проект». «Я не бачу, яким чином Перший національний зможе потягнути таку програму. Можу тільки додати, що переговорний процес щодо цього шоу триває», – сказала вона.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео