24 Апр 2007, 11:25

Перший канал залишають журналісти

Як стало відомо «Телекритиці» від джерела на Першому національному, канал залишив редактор вечірніх новин Олексій Шевченко. Сам Олексій підтвердив цю інформацію, зазначивши, що переходить на іншу роботу. Нове місце роботи не пов’язане з телебаченням. «Мені запропонували взяти участь у новому цікавому проекті, поки що не можу сказати, в якому. І я погодився», – сказав Олексій Шевченко. 

Незабаром
службу новин Першого Національного, можливо, залишать ще декілька журналістів. Зокрема, переговори з представниками майбутньої продакшн-студії на базі каналу К1, яка вироблятиме новини для К1 та «Інтера», ведуть кореспонденти Павло Тирський і Максим Драбок. Їм пропонують займатись виробництвом політичних новин, зокрема, можливо, у підсумковій інформаційно-аналітичній програмі. 

Павло Тирський підтвердив факт таких переговорів. Про них знає й керівництво Першого національного. Проте, поки що все перебуває на стадії попередніх домовленостей, і журналісти ще не визначили остаточно. Максим Драбок не підтвердив і не спростував цю інформацію.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео