30 Сен 2009, 12:58

Перевірка від Нацради: хто наступний?

Нацрада через суд анулює ліцензії НАРТ і МТВ та перевірить «Сіті»

Перевірка від Нацради: хто наступний?

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на засіданні 30 вересня ухвалила рішення звернутися до суду про анулювання ліцензій на мовлення ТОВ «Міжрегіональна асоціація теле- і радіомовників "Творче об'єднання "НАРТ"» і ТОВ «Телекомпанія "Обрій"».

 

За дорученням члена Нацради Віталія Шевченка апарат мав провести позапланові перевірки цих мовників. Однак працівники Нацради встановили відсутність суб'єктів господарювання за вказаною адресою і відсутність мовлення та склали акти про неможливість перевірки. Правоохоронні та податкові органи підтвердили Нацраді інформацію про відсутність господарської діяльності цих юридичних осіб.

 

ТОВ «Міжрегіональна асоціація теле- і радіомовників "Творче об'єднання "НАРТ"» володіла ліцензією на супутникове телевізійне мовлення під логотипом НАРТ і радіомовлення на хвилях 70,91 МГц у Вінниці та 68,08 МГц у Краматорську під позивними «Чесна хвиля — радіо Нарт». ТОВ «Телекомпанія "Обрій"» володіла ліцензією на супутникове телевізійне мовлення під логотипом МТВ.

 

Іншим рішенням Національна рада задовольнила заяву Сумської ОДТРК про переоформлення та видачу ліцензії на мовлення. Державна компанія змінила програмну концепцію та відрізки часу у зв'язку зі зменшенням обсягів мовлення з 24 год/добу до 16 год/добу. «Ідеться про нічний час. Ми змушені зменшувати обсяги мовлення, бо ОДТРК не мають достатнього фінансування», — пояснив на брифінгу в. о. голови Нацради Андрій Мирошніченко.

 

Також Нацрада призначила позапланову перевірку ТОВ «Гравіс» (телеканал «Сіті»). Як повідомив пан Мирошніченко, компанія сама звернулася до регуляторів з проханням про перевірку задля зняття попередження.

 

Водночас регуляторний орган переніс питання про реєстрацію ТОВ «Контент ТВ» як суб'єкта інформаційної діяльності (вид діяльності — дистрибуція) до рішення суду у справі за позовом компанії «Інтернет. Бізнес. Комунікації» («Ай-Бі-Ком») проти «Контент ТВ». Нагадаємо, що обидва дистрибутори сперечаються в суді за право представляти в Україні канали російської телекомпанії «Стрим» («Охота и рыбалка», «Здоровое ТВ», «Усадьба ТВ», «Драйв» и «Ретро»). «Ай-Бі-Ком» заявляє, що «Контент ТВ» є підприємством, наближеним до дистрибутора групи «Інтер» — компанії «Торсат».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео