13 Июл 2021, 13:06

Освітній проєкт «Мрій-читай» від EVA залучив понад 3 000 учнів зі всієї України

Всеукраїнська мережа магазинів EVA успішно втілила в життя проєкт «Мрій-читай» для учнів початкових класів у школах, що розташовані в селах і маленьких містечках. У межах проєкту, організованого разом із громадською спілкою «Освіторія» та благодійним фондом «КОЛО», EVA відправила серію дитячих оповідань «Пригоди Єви та Рудаськи» до шкіл у 23 регіонах України. 

«Пригоди Єви та Рудаськи» — це серія з трьох інтерактивних книжок із цікавими завданнями, яка розповідає про пригоди дівчинки та її улюбленої іграшки — малої панди Рудаськи. Книжки покликані доповнити навчальний процес, заохотити дітей до читання та виконання логіко-математичних завдань, привернути увагу до важливих питань екології та захисту довкілля.

Отримати комплекти було надзвичайно просто: представники шкіл мали заповнити реєстраційну форму, вказавши кількість учнів молодших класів, і залишити дані для відправки. Саме це зробили у понад 100 школах зі всієї України. Відтак поринути в «Пригоди Єви та Рудаськи» зможуть понад 3 000 учнів із більш ніж 90 населених пунктів у 23 областях України. 

«Цим проєктом ми передусім прагнули охопити саме школи, розташовані у невеликих населених пунктах, адже там вчителі частіше стикаються з нестачею матеріалів, які в цікавій формі допомагають заохотити дітей до отримання нових знань», — коментує Олена Коваленко, менеджер проектів КСВ лінії магазинів EVA.

Незважаючи на те, що проєкт насамперед був спрямований на учнів із сільської місцевості та маленьких містечок, організаторам надійшли заявки від шкіл із деяких обласних центрів і навіть із Києва.

В рамках проєкту «Мрій-читай» вчителі отримують не лише комплекти книжок для своїх учнів, але й доступ до програми інтерактивного «Уроку мрії», що був розроблений у межах премії Global Teacher Prize від «Освіторія».

«Лише 10% українських дітей віком від 5 до 12 років, згідно з дослідженням, мають мрії про нематеріальні речі. Діти із сіл та маленьких містечок часто не бачать усього розмаїття можливостей, які дає світ. «Урок мрії» допоможе дітям подумати широко і сміливо про своє майбутнє, про майбутнє нашої країни та про розвиток місцевості, де вони живуть. Ми в «Освіторії» віримо, що мріяти важливо в будь-якому віці. Особливо дітям. Місток мрій, який побудують вчителі, допоможе дітям досягти величезних здобутків і висот у майбутньому», — коментує Ольга Нагорнюк, керівниця Global Teacher Prize Ukraine.

«Сьогодні світ як ніколи відкритий: розвиток сучасних технологій, доступність знань та будь-якої інформації в один клік відкривають безліч можливостей. Тому ми маємо розбудити в дітях цікавість до пізнання та розвитку, навчити їх мріяти без обмежень та реалізовувати свої мрії. Хто знає, можливо, наступний український Ілон Маск чи Джек Ма вже сьогодні навчається в одній з опорних сільських шкіл. Важливо дати дітям віру у власні ідеї та сили, адже вони є нашим майбутнім. «Мрійте та дійте!» саме цього гасла ми дотримуємося, реалізовуючи наші благодійні проєкти», — каже Олена Кривенко, голова правління БО «Благодійний фонд «КОЛО».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео