28 Мар 2008, 15:48

Ольга Сумська стане ведучою програми «Світ кіно»

Ольга Сумська стане ведучою програми «Світ кіно»

Популярна телеведуча, актриса кіно й театру Ольга Сумська стане обличчям телевізійного каналу "Київ".

 

Програма "Світ кіно", яку вона вестиме, вперше вийде в ефір 5 квітня, але вже на сьогодні готові кілька її записів. Програма виходитиме в п'ятницю, суботу і неділю, а також повторюватиметься по буднях.

 

Програма "Світ кіно", хоч і схожа за назвою на проект, в якому Сумська була задіяна на каналі "1+1" понад вісім років, але загалом є зовсім іншою. У ній новини українського і зарубіжного кінематографа, інтерв’ю із знаменитими режисерами, артистами та іншими зірками шоу-бізнесу.

 

Також Ольга ознайомить телеглядача з цікавими професіями в кінематографі, скажімо, освітлювача чи гримера. Розповість і про роботу знімальної групи, розкриє багато інших секретів кіно. Наприклад, нещодавно пані Сумська розповіла “Хрещатику”, що їхня знімальна група побувала у студії звукозапису й озвучила невеликий шматочок з "Титаніка". Все це увійде до передачі.

 

Програма "Світ кіно" виходитиме у прямому ефірі. Цікаво, що Ольга не демонструватиме в рекламних цілях дорогий одяг, прикраси або взуття — це винятково інформаційно-розважальна програма.

 

До слова, чоловік Ольги Сумської Віталій Борисюк також дістав пропозицію від каналу вести автомобільну передачу. На сьогодні вже готовий формат, але ще не призначені терміни виходу в ефір.

 

Ольга Сумська зізналася, що давно мріяла вести передачу з такою цікавою тематикою. Тим паче, що сама пропрацювала багато років у театрі ім. Лесі Українки і має достатній досвід роботи в кіно і на телебаченні.

 

Тому вона дуже рада, що саме їй запропонували вести передачу такого формату, але й про театр не забуває. Нині актриса зайнята в постановці “Майстер і Маргарита” в “Незалежному Російському театрі”.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео