13 Апр 2007, 08:42

Олександр Мельничук планує запускати нові проекти на Першому національному

Олександр Мельничук планує запускати нові проекти на Першому національному

Перший віце-президент Національної телекомпанії України Олександр Мельничук підтвердив, що вестиме суспільно-політичне ток-шоу на Першому каналі. Концепція майбутньої програми, яка, має вийти в ефір 23 квітня, зараз обговорюється. 

«Ми давно обговорювали можливість співпраці з керівництвом НТКУ. Свою принципову згоду працювати на Першому національному я дав на початку березня, ще до того, як виникли проблеми з «Толокою». Коли йшлося про мій перехід, серед інших планів було створення аналітичної щотижневої програми. В одній із розмов з Віталієм Докаленком ішлося про те, що за такої ситуації в країні варто розвивати ток-шоу. У цьому я маю певний досвід – працював у прямому ефірі у подібних проектах у 2004 році. Саме тому я погодився на цю пропозицію», — каже Олександр Мельничук. 

За його словами, спершу буде запущене нове ток-шоу, після чого, можливо, керівництво НТКУ думатиме над запуском інших проектів. «Сподіваюся, що це буде не одна програма, над якою я безпосередньо працюватиму. Не обіцяю, що вестиму всі програми, але нові проекти під моїм керівництвом точно з
являтимуться», — зазначив пан Мельничук. Він також розповів про свою сферу відповідальності на пості віце-президента НТКУ: дирекція політичних програм і дирекція документальних та художніх фільмів. «Колективи великі, — каже він. —  Зараз завершується знайомство з людьми і проектами, які вони роблять. Думаю, до нового сезону ви побачите низку суттєвих змін у програмах, дирекції яких мені підпорядковані».  

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео